Aquapark Besenova

Last modified date

Aquapark Besenova Cosmopolitan Bar

W jednym z gorących basenów znajdziemy niespodziankę – wodny bar Cosmopolitan serwujący koktajle alkoholowe oraz bezalkoholowe oraz dodatkowo wybór piw oraz dodatkowo grzańców w ten sposób, by dopełnić odpoczynek szklaneczką lubianego napoju, którym mamy opcję się raczyć nie wychodząc z basenu.

W czasie aktualnego roku kompleks Basenova, na obszarze Aquaparku wprowadził ekologiczna zmianę. Zwrotne kaucjonowane kubeczki w barach basenowych. Urzeka prostota oraz efektywność tego pomysłu.

Besenova Cosmopolitan Bar ekologia

Jest ekologicznie, niemalże każdy kupujący wraca z kubeczkiem po kaucję, ponieważ rozliczenia na terytorium basenu odbywają się za pomocą chipów w bransoletkach będących kluczykami do szafek obrót kubeczkami nie sprawia większych kolejek. Dzięki zastosowanej metodzie jest posprzątane, na terenach przybasenowych nie walają się puste kubki a śmietników nie przepełniają zużywane w ogromnych ilościach jednorazówki. Strzał w 10!

W tym miejscu powinienem spostrzec, iż mamy szansę nauczać się od naszych sąsiadów. Na Słowacji lub w Czechach przyjmowanie buteleczek po napojach i automaty na butelki zwrotne funkcjonują od dziesięcioleci. Stały się też motywem filmu – czeskiej komedii klimatem szalenie przypominającej francuska ” Amelię” - „Vratné lahve” Butelki zwrotne.

Hotel

Hotel przy aquaparku oferuje wyśmienite i różnorodne wyżywienie i w formie fastfood i w formie restauracji.

Fantastycznym niezwykle efektownym pomysłem jest serwowanie do śniadania - bogatego i różnorodnego - wyboru wód podawanych w dzbanach na których dnie umieszczone są różnego rodzaju kamienie o leczniczych czy stymulujących właściwościach. Piękny wizualnie i ekologicznie pomysł.

admin